Hold/Trænere/Tider

Holdoversigt for efterår 2017

Der er åben for tilmelding for alle hold.
Trænerne giver besked til spillerne på holdene om opstartsdato for de enkelte hold. De fleste hold starter i uge 32 eller 33. 

Fodboldtræning Gødvad GIF - Efterår 2017
Hold Årgang Træningstidspunkter Hverv Navn Tlf.: Mail:
U5/U6 Mix 2012-2014 Onsdag 17.00-17.45 Træner Kasper Nollin 40922090 kaspernollin@gmail.com
Hjælpetræner Sabrina Rassing Randrup 60240894 sabrinarassing@gmail.com
U7 drenge 2011 Mandag (kamp) og Onsdag 17.00-18.30 Træner Therkel Damm 60804022 therkeldamm@hotmail.com
Træner Rune Jensen 51808935 runeheld06@gmail.com
U8 drenge 2010 Mandag og Onsdag 17.00-18.30  Træner Rasmus Darre 22537017 rjdarre@gmail.com
Hjælpetræner Kristian Kjærgaard  29163049 kjaergaardk@gmail.com
Hjælpetræner Klaus Rasmussen 26804519 klausrasmussen78@icloud.com
Hjælpetræner Per Sønderskov 31625894 perz@ofir.dk 
U9 drenge 2009 Mandag og Onsdag 17.00-18.30  Træner Jannik Friis-Hansen 26871819 goedvad2009@gmail.com
Træner Thomas Fredberg 61208990 t.fredberg@me.com
Træner Anders Zacho 31474700 anderszacho@live.dk
Hjælpetræner Helge Mortensen 52581244 helge_mortensen@live.dk
U10 drenge 2008 Mandag (kamp), Onsdag og Torsdag 17.00-18.30 Træner Esben Jørgensen 29205093 ejr@ncc.dk
Træner Steen Brøndum 29230536 steenbn@hotmail.com
Hjælpetræner Allan Poulsen 29724874 allan.poulsen9@skolekom.dk
Hjælpetræner Dennis Wegeberg 26258917 ahlewegeberg@me.com
Hjælpetræner Kjeld Appelt 20721525 kh.appelt@gmail.com
Hjælpetræner Peter Mikkelsen 29361136 petermikkelsen@gmail.com
Hjælpetræner Henrik Pedersen 26793630 tomrer007@hotmail.com
U11 drenge 2007 Mandag og Onsdag 18.00-19.15  Træner Henrik Stegger Nielsen 40618350 hsn@tipsbladet.dk
U12 drenge 2006 Mandag og Onsdag 17.00-18.30
Lørdag 10.00-11.30
Træner Søren Vestergaard 21482715 soeren.silkeborg@gmail.com
Træner Morten Meldgaard 30519911 meldgaard-utd@mail.dk
Hjælpetræner Claus Steindorff Jacobsen 40898611 c.jacobsen@hessel.dk
U13 drenge 2005 Mandag og Onsdag 17.00-18.45
Fredag 16.00-17.30
Træner Jakob Olesen 22444706 jol@rm.dk
Træner Michael Olsen 23640680 egelundolsen@gmail.com
Hjælpetræner Caspar Vestergaard 20628199 casparvestergaard@gmail.com
U14 drenge 2004 Mandag og Onsdag 17.30-19.15
Lørdag 9.00-10.30
Træner Søren Hyllested 42444674 shyllested@gmail.com
Hjælpetræner Bjarne Hagner 20120934 bha@niebuhr.dk
U15 drenge 2003 Mandag og Onsdag 17.00-19.00
Lørdag 10.00-12.00
Træner Bo Kvist 30664298 bk@absjkontor.dk
Senior Herre S6 Over 15 år Tirsdag og Torsdag 19.00-20.30 Træner Micki Juncher Nielsen 26175127 micki.emilia.nielsen@gmail.com
Senior Herre S5 Over 15 år Tirsdag og Torsdag 19.00-20.30 Træner Søren Amtoft 51181004 amtoft89@live.dk
Oldboys Ret gamle! Kun kampe!  Kontaktperson Mikkel Beider 22555004 mikkelbeider@hotmail.com
Holdleder Karsten Hvid 29206259 kh@a20.dk
Holdleder Ulrik Obsen 21441088 ulrikobsen@gmail.com
Holdleder Frank Mikkelsen 40618765 mikkelsenfrank@hotmail.com
Veteraner Meget gamle! Kun kampe!  Kontaktperson Mikkel Beider 22555004 mikkelbeider@hotmail.com
Holdleder Hans-Werner Schulz 28127761 hws@email.dk
Vinterfodbold – herrer Over 15 år Lørdag 13.30-15.00
Opstart 1. lørdag i oktober
Kontaktperson Michael Mikkelsen 21702150 michael.mikkelsen@silkeborg.dk
U8 piger 2010-2011 Torsdag 17.00-18.00 Træner Kaspar Johansen 29446542 kasparhj@gmail.com
Træner Thomas Astrup 41770804 astrup.th@gmail.com 
Hjælpetræner Jette Skov Brønd 41166264 jette_skovb@hotmail.com
Hjælpetræner Nadia Andersen 29446542 15@webspeed.dk
U9 piger 2009 Mandag og Onsdag 17.00-18.00 Træner Allan M. Larsen 31582948 mansachs.larsen@gmail.com
Hjælpetræner Christian Nordentoft 52151827 cnndk@msn.com
U10/U11 piger 2007-2008 Tirsdag og Torsdag 17.00-18.15 Holdleder Bente Friis Thiessen 20470399 bente.thiessen@gmail.com
Træner Jette Skov Brønd 41166264 jette_skovb@hotmail.com
Træner Mette Bruun 30132361 mmb@post12.tele.dk 
Træner Karina Nielsen 20745785 knlion@hotmail.com
Hjælpetræner Anne Laasby 21541914 86822392@outlook.dk
Hjælpetræner Signe Blytækker 23653202 mr25@ofir.dk
Hjælpetræner Amalie Brodersen 24617114 khb@hikers.dk
U13 piger 2005 Tirsdag og Torsdag 17.15-18.30 Træner Peter Andreasen 50951063 dorthe.peter@me.com
Hjælpetræner Anders Grarup 26259336 anders.grarup@webspeed.dk
U14 piger 2004 Tirsdag og Torsdag 17.00-18.30 Træner Mikkel Beider 22555004 mikkelbeider@hotmail.com
Træner Nikolaj Simonsen 22599118 nikolajrisum@hotmail.com
Træner Daniela Juhler 22976393 danielajuhler@live.dk
Hjælpetræner Kristina Hyllested 42444674 shyllested@gmail.com
Hjælpetræner Kristina Pshenyshhyj 60292010 aleks1dk@gmail.com
U15/U16 piger 2002-2003 Tirsdag og Torsdag 18.00-19.30 Træner Klaus Bredal 22531103 bredal@jyskebank.dk
Hjælpetræner Aleksander Pshenyshnyj 60292010 aleks1dk@gmail.com
U18 piger 2000-2001 Tirsdag og Torsdag  18.00-19.30 Træner Kaspar Johansen 29446542 kasparhj@gmail.com
Hjælpetræner Mitzi Ostenfeldt 24803234 anjaogjens@mail.dk
Senior Damer Over 15 år Tirsdag og Torsdag 19.00-20.15  Træner Kim Bech 26794898 kjaer_bech@mail.dk
Hjælpetræner Hans-Werner Schulz 28127761 hws@email.dk
Special Olympics 6-14år Hver anden lørdag kl. 10.00-11.00 Træner  Erik Ahlmann 60171106 ahlvil@mail.dk
Holdleder Ellen V. Jensen    
Gødvad Gymnastik & Idræftsforening