Hold/Trænere/Tider

Holdoversigt for efterår 2018

Der er åben for tilmelding for alle hold.
Trænerne giver besked til spillerne på holdene om opstartsdato for de enkelte hold.

Fodboldtræning Gødvad GIF - Efterår 2018
Hold Årgang Træningstidspunkter Hverv Navn Tlf.: Mail:
U5/U6 Mix 2013-2015 Onsdag 17.00-17.45 Træner Sabrina Rassing Randrup 60240894 sabrinarassing@gmail.com
Hjælpetræner Lasse Steengaard Jensen 40530392 slasse_jensen@hotmail.com
Hjælpetræner Markus Krøier 26396412 markus.kroier@gmail.com
U7 drenge 2012 Mandag og Onsdag 17.00-18.00 Træner Kasper Nollin 40922090 kaspernollin@gmail.com
Hjælpetræner René Sletting 26833638 rene.juhl@sletting.com
U8 drenge 2011 Mandag og Onsdag 17.00-18.15 Træner Therkel Damm 60804022 therkeldamm@hotmail.com
Træner Rune Jensen 51808935 runeheld06@gmail.com
Hjælpetræner Jan Chalmer 22555125 janchalmer@hotmail.com
U9 drenge 2010 Mandag og Onsdag 17.00-18.30  Træner Rasmus Darre 22537017 rjdarre@gmail.com
Træner Kristian Kjærgaard  29163049 kjaergaardk@gmail.com
Træner Klaus Rasmussen 26804519 klausrasmussen78@icloud.com
U10 drenge 2009 Mandag 18.00-19.15
Onsdag 17.30-19.00
Træner Martin Mallan 40709686 martin@mallan.dk
Hjælpetræner Helge Mortensen 52581244 helge_mortensen@live.dk
Hjælpetræner Karsten Munk 22554340 frugtkarsten@gmail.com
Hjælpetræner Klaus Jensen 28432723 klauskleinjensen@gmail.com
Hjælpetræner Dirk Kaiser 22634180 kaisersmail@yahoo.dk
Hjælpetræner Patrik Lohse 51915432 plohse@hotmail.com
Hjælpetræner Thomas Jakobsen 22574182 thomasjakobsen@fibermail.dk
Hjælpetræner Kim Barslund 21532658 kimnielsen.barslund@silkeborg.dk
U11 drenge 2008 Mandag og Onsdag 17.00-18.30 Træner Esben Jørgensen 29205093 ejr@ncc.dk
Træner Steen Brøndum 29230536 steenbn@hotmail.com
Hjælpetræner Allan Poulsen 29724874 allan.poulsen9@skolekom.dk
Hjælpetræner Kjeld Appelt 20721525 kh.appelt@gmail.com
Hjælpetræner Henrik Pedersen 26793630 tomrer007@hotmail.com
U12 drenge 2007 Mandag og Onsdag 18.00-19.15  Træner Henrik Stegger Nielsen 40618350 hsn@tipsbladet.dk
Hjælpetræner Rasmus Lemche 23489990 rasmus_lemche@hotmail.com
U13 drenge 2006 Mandag og Onsdag 17.00-18.30
Lørdag 10.00-11.30
Træner Søren Vestergaard 21482715 soeren.silkeborg@gmail.com
Træner Morten Meldgaard 30519911 meldgaard-utd@mail.dk
Hjælpetræner Claus Steindorff Jacobsen 40898611 c.jacobsen@hessel.dk
U14 drenge 2005 Mandag og Onsdag 18.30-20.00
Fredag 17.00-18.30
Træner Jakob Olesen 22444706 jol@rm.dk
Træner Michael Olsen 23640680 egelundolsen@gmail.com
Hjælpetræner Caspar Vestergaard 20628199 casparvestergaard@gmail.com
U15 drenge 2004 Mandag og Onsdag 17.30-19.15
Lørdag 9.00-10.30
Træner Søren Hyllested 42444674 shyllested@gmail.com
Hjælpetræner Bjarne Hagner 20120934 lindinghagner@gmail.com
U16 drenge 2003 Tirsdag og Torsdag 18.00-19.30
Lørdag 10.00-12.00
Træner Jonas A. Snejberg Petersen 41625355 jasp2806@gmail.com
Senior Herre S6 Over 15 år Tirsdag og Torsdag 18.00-19.30
Lørdag 10.00-12.00
Træner Jonas A. Snejberg Petersen 41625355 jasp2806@gmail.com
Senior Herre S5 Over 15 år Mandag og Onsdag 19.00-20.30 Træner Søren Amtoft 51181004 amtoft89@live.dk
Oldboys Ret gamle! Kun kampe!  Kontaktperson Søren Amtoft 51181004 amtoft89@live.dk
Holdleder Frank Mikkelsen 40618765 mikkelsenfrank@hotmail.com
Veteraner Meget gamle! Kun kampe!  Kontaktperson      
       
Vinterfodbold – herrer Over 15 år Lørdag 13.30-15.00 Kontaktperson Michael Mikkelsen 21702150 michael.mikkelsen@silkeborg.dk
U9 piger 2010-2011 Torsdag 17.00-18.00 Træner Thomas Astrup 41770804 astrup.th@gmail.com 
Hjælpetræner Majken Madsen 40619177 majken.madsen@gmail.com
U11-U12 piger 2007-2008 Tirsdag og Torsdag 17.30-19.00 Holdleder Bente Friis Thiessen 20470399 bente.thiessen@gmail.com
Træner Mette Bruun 30132361 mmb@post12.tele.dk 
Træner Karina Nielsen 20745785 knlion@hotmail.com
U13-U14 piger 2005-2006 Tirsdag og Torsdag 18:00-19.15
Opstart tirsdag den 20. marts
Træner Klaus Brodersen 24617114 godvadpiger2002@gmail.com
U15 piger 2004 Tirsdag og Torsdag 17.00-18.30 Træner Nikolaj Simonsen 22599118 nicolajrisum@hotmail.com
U18 piger 2001-2003 Tirsdag og Torsdag  18.00-19.30 Træner Kaspar Johansen 29446542 kasparhj@gmail.com
Senior Damer Over 15 år Tirsdag og Torsdag 19.00-20.15 Træner Kim Bech 24129172 kjaer_bech@mail.dk
Hjælpetræner Hans-Werner Schulz 25462035 hws@email.dk
Fodbold fitness Over 15 år Fredag 17.00-18.00 Kontaktperson Karina Nielsen 20745785 knlion@hotmail.com
Gødvad Gymnastik & Idræftsforening